Kontakt

Pivovara Daruvar d.o.o.

NAŠA LOKACIJA
Reljkovićeva 2, 43500 Daruvar

Tel: +385 43 631 166
Fax: +385 43 331 351
e-mail: info@pivovara-daruvar.hr

ADRESA SJEDIŠTA
Ilica 251, 10000 Zagreb

PRODAJA

Tel: +385 43 631 106
Fax: +385 43 631 133
e-mail: prodaja@pivovara-daruvar.hr

KONTAKT ZA MEDIJE

Mob: +385 91 2644 924
Tel: +385 43 631 131
Fax: +385 43 631 133
e-mail: prodaja@pivovara-daruvar.hr

Radno vrijeme
Ponedjeljak – Petak: 7:00h do 15:00h
Subota – Nedjelja: Ne radimo.

TRGOVAČKI PUTNICI:

Zagrebačka županija i grad Zagreb

Emilija Kovaljesko
mob: 095 309 9413
e-mail: emilija.kovaljesko@pivovara-daruvar.hr

Davor Bertečić
mob: 091 123 9064
e-mail: davor.bertecic@pivovara-daruvar.hr

Matija Mešter
mob: 095 306 2324
e-mail: matija.mester@pivovara-daruvar.hr

Krapinsko-zagorska županija

Mario Mikulec
mob: 095 309 9414
e-mail: mario.mikulec@pivovara-daruvar.hr

Sisačko-moslavačka županija

Toni Varat
mob: 091 264 4923
e-mail: toni.varat@pivovara-daruvar.hr

Varaždinska županija,
Koprivničko-križevačka županija i
Međimurska županija

Bruno Bencek
mob: 091 123 9090
e-mail: bruno.bencak@pivovara-daruvar.hr

Bjelovarsko-bilogorska županija

Sanjin Romozi
mob: 091 264 4924
e-mail: sanjin.romozi@pivovara-daruvar.hr

Primorsko-goranska županija

e-mail: bosler.ri@gmail.com

Virovitičko-podravska županija

Vanja Ivandija
mob: 091 123 9124
e-mail: vanja.ivandija@pivovara-daruvar.hr

Požeško-slavonska županija i
Brodsko-posavska županija

Luka Kufner
mob: 091 123 9076
e-mail: luka.kufner@pivovara-daruvar.hr

Osječko-baranjska županija

Dragan Kumrić
mob: 091 680 2122
e-mail: laudatio@laudatio.hr

Splitsko-dalmatinska županija

mob: 091/6255-833
e-mail: desetidan.doo@gmail.com

Dubrovačko-neretvanska županija

e-mail: dominik02.du@gmail.com

*
*
*

Dokažite da niste robot! Upišite rezultat:

*